Poradnik

Ciekawe rozwiązania – płytki w kuchni

Większość domów koncentruje się wokół kuchni. Jest to miejsce, nazywane jądrem domu, centrum mieszkania. To wokół niego ustala się wszystkie ustawienia innych elementów w domu. Niezależnie od tego, czy kuchnia jest oddzielnym pomieszczeniem od salonu, czy też częścią kuchenną, niezbędne jest wybranie płytek ceramicznych lub kamionkowych odpowiednich do wykładziny podłogowej i ścian w pobliżu kuchenki, zlewu i blatów roboczych. Płytki w kuchni mają wiele zalet.

Poza faktem, że są trwałe i antypoślizgowe, są również łatwe do czyszczenia i odporne na wilgoć, plamy – szczególnie od substancji kwasowych i tłustych w żywności i opatrunkach – oraz chemikalia takie jak detergenty i środki dezynfekujące.

Płytka w kuchni płytką idealną

W kuchni można pozwolić sobie na ekstrawagancję przy wyborze odpowiednich płytek do kuchni. Dostępne są duże rozmiary zgodne z najnowszymi trendami i klasyczne płytki kwadratowe, płytki sześciokątne czy mozaiki. Dodatkowo, niektóre kolekcje posiadają cienkie płytki o zredukowanej grubości idealne do renowacji, nawet w kuchni.

Paste Group- idealne płytki do kuchni

Bez wątpienia można stwierdzić, że Paste Group jest najlepszym salonem płytek w Poznaniu. Mają szeroki zakres asortymentu, dzięki czemu można znaleźć w nim wiele płytek do kuchni, zależnych od naszego upodobania i gustu. Na ich stronie: znaleźć można całą gamę płytek, od klasycznych, do najbardziej wykwintnych i kolorowych.